Coşkun Makina 1995 yılında Hüseyin Coşkun tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuştur.Yönetim kurulu başkanlığını Mehmet Coşkunun yaptığı Makine Coşkun bugün yurtiçi ve yurtdışı pazarda sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.
Kendi üretmiş olduğu makinalar ile Türk hazır giyim sektörüne, uzun yıllardır her konuda hizmet vermekte olan Makine Coşkun bugün bir çok tekstil firmasının dinamolarının kurucusudur.

Vizyonumuz, hazır giyim sektörünün dünya çapındaki rekabet gücünü en iyi şekilde desteklemek, mevcut tesislerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti müşterilerine sunmak, eğitim hizmetleri ile kalite arttırıcı çalışmalar geliştirmek ve hazır giyim sektörünün katma değeri yüksek ürünlere yönelmesine yardımcı olmaktır. Aynı zamanda teknolojik bütün gelişmeleri müşterilerinin kullandığı makinelere ilave ederek enerji tasarrufu, zaman tasarrufu, yüksek kalite ve en yüksek verimlilik sağlamaları konusunda her zaman en iyi hizmeti verebilmektir.

Türk hazır giyim sektörüne en ileri teknolojiyi sunan Makine Coşkun, Juki , Brother gibi dünya markalarının dışında kendi üretmiş olduğu patentli makinaları ile Türkiye dışında, Türki Cumhuriyetler'inde sınırsız hizmet vermeye başladı. Globalleşen ve hızla değişen dünyada gelişmelere ayak uydurmak ve teknolojinin yakın takipçisi olmak hatta yeni teknolojiler yaratmak büyümenin başlıca kuralıdır. Tekstil hazır giyim üreticilerinin en büyük, en kuvvetli çözüm ortağı olmak ve pazarın en büyükleri ile çalışmanın verdiği sinerji Makine Coşkun'un büyümedeki en önemli nedenidir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla her türlü sorunların giderilmesi ve üreticilerin daha yüksek kapasiteyle daha iyi verim alması Makine Coşkun'un en önemli misyonudur.


Makine Coşkun, Modern tesisleri, global üretim teknikleri, profesyonel ekibi ve pazarlama ağıile müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve yedek parça, teknik destek gibi hizmetleri ile tek çatı altında müşterilerinin bütün isteklerini karşılamaktadır.
ANASAYFA
İLETİŞİM
Habibler Yayla Mahallesi Pınar Cad. Dilara
Sok. No: 10 Sultangazi / İstanbul

Tel: (0212) 595 33 64
Fax: (0212) 595 33 64